Monolit - firma konsultingowa

Zadzwoń już dziś!

Tel. + 48 694 402 574
Tel. + 48 608 840 860

Świadczymy usługi prawne w zakresie:

  • Rekomendacji przy zarządzaniu biznesem na terytorium Rosji, Ukrainy, Białorusi.
  • Poszukiwaniu partnerów na terenie Rosji, Ukrainy, Białorusi, sprawdzanie ich wiarygodności.
  • zobacz pełen zakres usług

Biznes w Rosji

Jeżeli rozstrzygacie Państwo kwestię, jaką może być biznes w Rosji zachęcamy do skorzystania z wszechstronnych usług prawnych świadczonych przez firmę konsultingową Monolit. Od pięciu lat sukcesywnie pomagamy Klientom, którzy pragną rozpocząć biznes w Rosji. Nasza firma została założona przez zawodowego rosyjskiego prawnika, który w przeszłości sprawował funkcję szefa działu prawnego w systemie Ministerstwa Finansów Federacji Rosyjskiej.

Realizujemy szeroki zakres usługi, dlatego też Klienci powierzający swoje sprawy mogą liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę. Kompetentny personel tworzą osoby, które dysponują wiedzą, doświadczeniem w zakresie prowadzenia spraw handlowo - gospodarczych na obszarze Federacji Rosyjskiej, w szczególności w okręgu Kaliningradzkim, w Moskwie oraz na Ukrainie i Białorusi.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak prężny jest rynek rosyjski, dlatego też dokładamy wielu starań, żeby optymalnie pomóc Państwu w poszukiwaniu partnerów z tego obszaru. Nasi kompetentni i zaangażowani pracownicy posiadają szeroką znajomość właściwości prawodawstwa wskazanych krajów, umiejętność prowadzenia pracy z państwowymi organami, a także znajomość mentalności wschodnich partnerów i realiów praktycznego biznesu na rynku wschodnim.

Biznes w Rosji wymaga również załatwienia wielu formalności, przez które pomagamy przebrnąć. W przypadku kiedy tylko nasuną się jakiekolwiek wątpliwości i pytania o biznes w Rosji chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. Wykonujemy m. in. : rekomendacje przy zarządzaniu biznesem na terytorium Rosji, Ukrainy, Białorusi, certyfikację towarów, proponowanych do sprzedaży, rejestrację przedsiębiorstw. Biznes w Rosji to poważna inwestycja, dlatego też powierzając nam realizację usług prawnych jesteśmy przekonani,że sprostamy oczekiwaniom.

Zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu na której zamieściliśmy niezbędna dane ułatwiające kontakt z nami.

Biznes w Rosji