Monolit - firma konsultingowa

Zadzwoń już dziś!

Tel. + 48 694 402 574
Tel. + 48 608 840 860

Świadczymy usługi prawne w zakresie:

  • Rekomendacji przy zarządzaniu biznesem na terytorium Rosji, Ukrainy, Białorusi.
  • Poszukiwaniu partnerów na terenie Rosji, Ukrainy, Białorusi, sprawdzanie ich wiarygodności.
  • zobacz pełen zakres usług

Certyfikat GOST

Kluczowy profil działalności firmy konsultingowej Monolit stanowi świadczenie wszechstronnych usług prawnych polskim firmom m. in. w zakresie rekomendacji przy zarządzaniu biznesem na terytorium Rosji, Ukrainy, Białorusi, poszukiwania partnerów na terenie Rosji, Ukrainy, Białorusi, sprawdzanie ich wiarygodności, przygotowania techniczno - ekonomicznego podłoża dla projektów inwestycyjnych, rejestracji przedsiębiorstwa.
Nasi pracownicy dysponują wiedzą oraz zaangażowaniem dokładnie odpowiadając na wszelkie wątpliwości, jakie może nasunąć certyfikat GOST, jak i inne kwestie bezpośrednio związane z prowadzeniem biznesu w Rosji. Dokument, jakim jest certyfikat GOST ma istotne znaczenie w przypadku towarów proponowanych do sprzedaży na terytorium Rosji. Aby certyfikat GOST mógł zostać wydany niezbędne jest załatwienie wielu formalności, skutecznie zajmujemy się doradztwem i wyjaśniamy nurtujące pytania. Skupiamy się na wymaganiach Klientów i budowaniu właściwych relacji ku zadowalającej, obustronnej współpracy.
Służymy profesjonalną pomocą, żeby cała procedura konieczna do tego, by móc uzyskać certyfikat GOST zakończyła się sukcesywnie dla Klienta. Wszelkie szczegóły zawsze konsultujemy się z Klientem rzetelnie odpowiadając na pytania związane z procesem certyfikacji. Należy mieć na uwadze fakt, że certyfikat GOST wystawiany jest na określony czas.
Działamy według najwyższych standardów i posiadamy doskonałą znajomość mentalności wschodnich partnerów oraz realiów praktycznego biznesu na rynku wschodnim, zapraszamy. Dane kontaktowe udostępniliśmy na stronie serwisu.

Certyfikat GOST