Monolit - firma konsultingowa

Zadzwoń już dziś!

Tel. + 48 694 402 574
Tel. + 48 608 840 860

Świadczymy usługi prawne w zakresie:

  • Rekomendacji przy zarządzaniu biznesem na terytorium Rosji, Ukrainy, Białorusi.
  • Poszukiwaniu partnerów na terenie Rosji, Ukrainy, Białorusi, sprawdzanie ich wiarygodności.
  • zobacz pełen zakres usług

Usługi w obwodzie kaliningradzkim

Jako firma konsultingowa Monolit świadczymy prawne usługi w obwodzie kaliningradzkim polskim firmom, które są zdecydowane na poszukiwanie partnerów biznesowych w Rosji. Pragniemy podkreślić, że nasza firma została założona przez zawodowego rosyjskiego prawnika, który w przeszłości zajmował stanowisko szefa działu prawnego w systemie Ministerstwa Finansów Federacji Rosyjskiej. Od ponad pięciu lat rozwijając działalność Monolit realizuje usługi w obwodzie kaliningradzkim w oparciu o wysokie standardy, doświadczenie i zaangażowanie w każdą powierzoną sprawę.

Koncentrujemy się na budowaniu właściwych relacji z Klientami, którzy nam zaufali i zdecydowali się podjąć współpracę. W przeprowadzanych działaniach zawsze koncentrujemy się na profesjonalizmie. Starannie zajmujemy się sprawami handlowo - gospodarczych na obszarze Federacji Rosyjskiej, w szczególności w okręgu Kaliningradzkim, w Moskwie oraz na Ukrainie. Pracownicy firmy Monolit to osoby niezwykle kompetentne, posiadające szeroką znajomość właściwości prawodawstwa wspominanych krajów.

Usługi w obwodzie kaliningradzkim wykonujemy ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności prowadzenia pracy z państwowymi organami jak i znajomość mentalności wschodnich partnerów i realiów praktycznego biznesu na rynku wschodnim. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w wyczerpujący sposób odpowiadając na wszelkie pytania czy też wątpliwości jeżeli takowe się nasuną. Wykonujemy wszechstronne usługi w obwodzie kaliningradzkim m. in. w zakresie rekomendacji przy zarządzaniu biznesem na terytorium Rosji, Ukrainy, Białorusi, przygotowania techniczno - ekonomicznego podłoża dla projektów inwestycyjnych, pomocy w rozwiązywaniu sporów gospodarczych. Jeżeli oferta usługi w obwodzie kaliningradzkim wzbudziła Państwa zainteresowanie zapraszamy do kontaktu z nami. Szczegółowe informacje zamieściliśmy na stronie serwisu.

Usługi w obwodzie kaliningradzkim